Czy przy podejrzeniu grzybicy można iść na wizytę podczas miesiączki?

podejrzewam u siebie grzybice pochwy jestem pewna że to akurat ta infekcja bo już wcześniej ja miałam i wtedy jak i teraz pojawiła się ona po antybiotyku. umowilam się do ginekologa jednak muszę czekać miesiąc na wizytę a akurat w dniu w którym mam umówiona wizytę będę miała miesiączke. czy miesiączka będzie przeszkadzała?czy lekarz może mi coś przepisac na podstawie opisanych objawow czy musi przeprowadzić badanie? co mam zrobić, jak przełoże wizytę to będę musiała czekać na nią kolejny miesiąc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza bes względu na miesiączkę a teraz stosuje Pani jakieś leki