Czy przy prawidłowych badaniach prenatalnych w ciąży można lecieć samolotem?

Jutro mam badanie prenatalne, czy gdy wszystko bedzie dobrze bede mogla leciec samolotem z Uk do Polski ?

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!

Tak, będzie mogła Pani lecieć samolotem.

z poważaniem
Michał Kurek

Lek. Tomasz Budlewski

Ogólnie nikt nie zakazuje, ani nikt nie poleca latania samolotem w czasie ciąży. Proponuję udać się do ginekologa celem określenia ewentualnych przeciwwskazań.