Czy przy przetrwałym pęcherzyku Graafa, który ma 4 cm mogę być w ciąży?

Witam.czy przy przetrwalym pecherzyku Graafa , ktory ma 4 cm moge byc w ciazy? 14.06 odbylam stosunek przrywany. Wczoraj robilam badanie beta hcg wynik: <1.20. czy mozliwa jest ciaza?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli wynik beta hcg jest ujemny a jedyny stosunek był w podanym dniu to ciążę praktycznie wyklucza. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.