Czy przy takich cyklach mogę mieć problemy z zajściem w ciążę?

Dzień dobry Chcemy z mężem zacząć starać się o dziecko tylko mam problem, ponieważ nie wiem jak wyliczyć u mnie dni płodne. Rok temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. Moje miesiączki wyglądają tak: najpierw przez około 10 dni plamie, a dopiero potem przez kilka dni (ok. 6) mam krwawienie miesiączkowe. Jak obliczyć w takim przypadku długość trwania cyklu i kiedy wypadają dni płodne ? Czy przy takich cyklach mogę mieć problemy z zajściem w ciążę ?

Lek. Tomasz Budlewski

a ile trwa cały cykl? sądzę że warto jest wykonać badania hormonalne.