Czy przy takich objawach należy szybko udać się do ginekologa?

Czy powinnam się pilnie udać do ginekologa? O czym to świadczy: Cykle (24-28 dni, rzadko 21) raczej skąpe. 23 luty stosunek. 4/5 marzec miesiączka skąpa. 28 kwiecień miesiączka. Bardzo krótka i skąpa. 34 d.c palmienie 36 d.c znikające plamienie. Brak bólu. Test ciążowy ujemny. Endometrioza st I, hashimoto, amh 0,2. Menopauza?

Dzień dobry, wynik AMH może wskazywać na ograniczenie płodności i może mieć związek ze skąpymi miesiączkami. Proszę udać się do ginekologa celem diagnostyki.