Czy przyrost bHCG w 5 tyg.ciąży jest prawidłowy?

Dzień dobry czy mam prawidłowy wzrost bhcg czy sa komplikacje,wg mnie jest to końcówka 5tc. Wynik 3937 po 48h 5240. Czy jest sie czym niepokoić ? Mi Wy chodzi za niski przyrost

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Teoretycznie poziom bhcg powinien się podwajać co 48 godzin w zdrowej ciąży. Jeżeli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości, to powinna Pani skontaktować się ze swoim lekarzem prowadzącym.