Czy pulsowania mogą być od rosnących ósemek?

Witam, zrobiłam rezonans magnetyczny glowy z kontrastem z uwagi na fakt iż od czasu do czasu pulsuje mi nerw w uchu oraz mam nadwrazliwosc dzwiekowa, i mroczki przed oczami od czasu do czasu. w wyniku wszystko prawidłowe procz: drobnych zmian demielinizacyjnych najpewniej degenerujacychy, naczyciopochodnych w obszarze nadnamiotowym. śred nica do 3mm. czy to groźne? te pulsowania mogą być od rosnących osemek i stawu skroniowo zuchwowego tak twierdzi stomatolog ale wolałam zrobić rezonans.

Witam

Jeśli wynik rezonasu magnetycznego wykazał zmiany demielinizacyjne w obszarze nadnamiotowym, to prosze udać się na konsultację neurologiczną.
Pozdrawiam
Dr Halina Gabara Bujok