Czy ręka po złamaniu w końcu się zrośnie?

Dzień dobry złamałem sobie V kość śródręcza 14.01.18r. 15-steki po zrobieniu rtg i obejrzeniu przez lekarza zalozyl mi gips na 5 tyg po zdjęciu gipsu i zrobieniu ponownego zdjecia lekarz wypisal L4 na następny miesiąc. W załączniku przesyłam zdjecie ręki po zdjęciu gipsu proszę o opinie i pomoc czy ręka się w końcu zrosnie. Link https://drive.google.com/file/d/1tM6G_bB8A9xL3cqw0Bf1mN8UZ5VkuUDr/view?usp=drivesdk C

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ocena przez ortopedę i ustalenie odpowiedniego dalszego postępowania.