Czy są jakieś leki, aby podnieść moje libido?

Witam. Mam na imię Monika mam 32 lata. Mój problem to całkowita aseksualność której mój mąż nie akceptuje. On chciałby uprawiać seks właściwie wiele razy dziennie zaś mnie seks nie jest potrzebny do szczęścia w ogóle. Podczas naszego małżeństwa zawsze nic nie czułam ale w związku z tym ze seks był rzadko nie przeszkadzało mi to. Obecnie mąż chce więcej co mnie niesamowicie irytuje bo ja nie mam w ogóle potrzeb w tym zakresie. Co mam zrobić aby coś się w naszej relacji zmieniło. Czy są jakieś leki aby podnieść moje libido oraz poczucie chęci żeby seks sprawiał mi jakakolwiek przyjemność? Do kogo mam się udać seksuolog, ginekolog? Kocham męża i wiem że w sytuacji obecnej nasz związek lada dzień się rozpadnie czego nie chce, ale ja ani on tego nie chcemy. Proszę Was o pomoc.

Dzień Dobry.

Proponuję trzy obszary, nad którymi warto popracować.
Po pierwsze rozmowa z mężem. Szczera, spokojna, nieoceniająca.
Po drugie wizyta u lekarza seksuologa celem wykluczenia nieprawidłowości fizjologicznych.
Po trzecie wizyta u psychoterapeuty par - wspólnie z mężem.

Życząc odwagi i sukcesów w relacji,
D.Pysz-Waberski
www.nadżycie.pl
facebook.com/nadzycie/
Konsultacje Skype: Wsparcie Psychomeds