Czy są jakieś skuteczne metody powiększenia członka?

Witam serdecznie. Mam 21 lat, 180 cm wzrostu, więc do niskich nie należę. Martwi mnie jednak fakt, iż mój członek w zwodzie ma około 10 cm. Czy są jakieś skuteczne metody powiększenia członka? Jestem bardzo zdesperowany, zdruzgotany tym faktem. Proszę o szczerą odpowiedź, proszę o pomoc!

Proponuję wizytę u dobrego chirurga urologa, może nawet więcej niż u jednego, internetowo niemożliwe pomóc skutecznie. Tylko bezpośrednie badanie pozwoli na diagnozę.
Z doświadczenia wiem, że jeden konsultant zwykle nie wystarcza młodym z tym problemem w takich razach...
Przestrzegam przed reklamującymi się w Sieci różnymi ośrodkami, także poza krajem.
A ostro internetowo reklamowane preparaty na powiększenie penisa są korzystne, ale dla producenta i sprzedawcy... Pozdrawiam.