Zapytaj lekarza

7 4 2 , 0 9 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stosowanie preparatu na powiększenie penisa

Witam. Mam kilka pytań odnośnie suplementu xtrasize. Tyle sie o nim mowi, wiec nie bacząc juz na mnogosc tych opinii po prostu zamowilem pełen zestaw na półroczna kuracje ktora zaczynam od przyszłego roku .Moje pytanie brzmi: - jak dawkowac tabletki - czy noszenie bielizny obcislej lub luźniejszej ma jakiekolwiek znaczenie - jak ważna jest dieta i brak nałogów - czy masturbacja i miłość z partnerką mogą byc uprawiane ,, normalnie" jak dotad, bez żadnych obostrzeń
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Wymieniony preparat nie jest w lekospisie i nie ma jego temat seksuologicznych badań spełniających kryteria naukowe.
Nie spotkałem się, żeby lekarze seksuolodzy polecali taki preparat.
Nie ma skutecznych preparatów na powiększenie penisa, tak jak nie ma na powiększenie nosa lub wydłużenie palców...
Myślę, że lepiej zasięgać opini specjalistów przed decyzją kupna.
No, ale żyjemy w wolnym kraju i można kupować różne rzeczy reklamowane szeroko...
Pozdrawiam.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0

Dzień dobry.

Internet jest pełen różnych ofert preparatów na powiększenie (i pogrubienie) penisa. Gdyby jednak te preparaty były rzeczywiście skuteczne, czy nie byłyby dostępne w aptekach na receptę?
Nie znam cudownych właściwości suplementu xtrasize, znam jednak cudowne działanie reklamy i jej obietnic. Natury nie da się zmienić i oszukać, a rozmiar penisa, pomimo różnych poglądów na ten temat, ma drugorzędne znaczenie.

Pozdrawiam.

0

Z medycznego punktu widzenia nie istnieje żadna terapia farmakologiczna, której efektem miałoby być uzyskanie wydłużenia prącia. Gdyby takowe medykamenty istniały, to mężczyźni nieusatysfakcjonowani długością swojego członka, przyjmowaliby taką farmakoterapią i tzw. kompleks "małego członka" przestałby być rozpoznawaną trudnością.A sam koncern wypuszczający ów medykament stałby się pewnie farmaceutycznym gigantem. Warto więc z dystansem traktować wszelkie doniesienia o lekach czy suplementach, które rzekomo przyczyniają się do wydłużenia prącia. Taki efekt (dodatkowo efekt pogrubienia) można osiągnąć dzięki chirurgicznej interwencji polegającej na przecięciem więzadła wieszadłowego. Istota zabiegu nie polega na kreacji nowej długości członka, lecz na uwolnieniu części prącia, która jest ukryta. Wówczas można uzyskać efekt wydłużenia prącia o ok. 3 cm. Zabieg ten wiąże się jednak z pewnym ryzykiem, m.in. niestabilnością mechanizmu erekcji.

0

Szanowny Panie,
jeśli myśli Pan poważnie o trwałym powiększeniu prącia
bez stosowania tabletek
zapraszam do kontaktu z recepcją tel 508 713 484
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej

Specjalista w dziedzinie chirurgii. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii onkologicznej. Pionier w dziedzinie stosowania implantów u pacjentów onkologicznych. Laureat licznych nagród za osiągnięcia naukowe, m.in. Luminatus 2015, Polski Wynalazek 2014 - BioImplant, złoty medal Międzynarodowych Targów Wynalazczości oraz medal Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Francji Concours Lepin.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy