Stosowanie preparatu na powiększenie penisa

Witam. Mam kilka pytań odnośnie suplementu xtrasize. Tyle sie o nim mowi, wiec nie bacząc juz na mnogosc tych opinii po prostu zamowilem pełen zestaw na półroczna kuracje ktora zaczynam od przyszłego roku .Moje pytanie brzmi: - jak dawkowac tabletki - czy noszenie bielizny obcislej lub luźniejszej ma jakiekolwiek znaczenie - jak ważna jest dieta i brak nałogów - czy masturbacja i miłość z partnerką mogą byc uprawiane ,, normalnie" jak dotad, bez żadnych obostrzeń

Wymieniony preparat nie jest w lekospisie i nie ma jego temat seksuologicznych badań spełniających kryteria naukowe.
Nie spotkałem się, żeby lekarze seksuolodzy polecali taki preparat.
Nie ma skutecznych preparatów na powiększenie penisa, tak jak nie ma na powiększenie nosa lub wydłużenie palców...
Myślę, że lepiej zasięgać opini specjalistów przed decyzją kupna.
No, ale żyjemy w wolnym kraju i można kupować różne rzeczy reklamowane szeroko...
Pozdrawiam.

Dzień dobry.

Internet jest pełen różnych ofert preparatów na powiększenie (i pogrubienie) penisa. Gdyby jednak te preparaty były rzeczywiście skuteczne, czy nie byłyby dostępne w aptekach na receptę?
Nie znam cudownych właściwości suplementu xtrasize, znam jednak cudowne działanie reklamy i jej obietnic. Natury nie da się zmienić i oszukać, a rozmiar penisa, pomimo różnych poglądów na ten temat, ma drugorzędne znaczenie.

Pozdrawiam.

Z medycznego punktu widzenia nie istnieje żadna terapia farmakologiczna, której efektem miałoby być uzyskanie wydłużenia prącia. Gdyby takowe medykamenty istniały, to mężczyźni nieusatysfakcjonowani długością swojego członka, przyjmowaliby taką farmakoterapią i tzw. kompleks "małego członka" przestałby być rozpoznawaną trudnością.A sam koncern wypuszczający ów medykament stałby się pewnie farmaceutycznym gigantem. Warto więc z dystansem traktować wszelkie doniesienia o lekach czy suplementach, które rzekomo przyczyniają się do wydłużenia prącia. Taki efekt (dodatkowo efekt pogrubienia) można osiągnąć dzięki chirurgicznej interwencji polegającej na przecięciem więzadła wieszadłowego. Istota zabiegu nie polega na kreacji nowej długości członka, lecz na uwolnieniu części prącia, która jest ukryta. Wówczas można uzyskać efekt wydłużenia prącia o ok. 3 cm. Zabieg ten wiąże się jednak z pewnym ryzykiem, m.in. niestabilnością mechanizmu erekcji.

Szanowny Panie,
jeśli myśli Pan poważnie o trwałym powiększeniu prącia
bez stosowania tabletek
zapraszam do kontaktu z recepcją tel 508 713 484
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej