Czy Penidrol Max na powiększenie penisa działa?

Witam czy penidrol max ziola na powiekszenie penisa dzialaja? I czy maja skutki uboczne?

Dzień dobry!

Aby móc ocenić możliwe skutki uboczne, konieczna jest szczegółowa wiedza o składzie preparatu. Jedno jest za to pewne - nie zmienią rozmiaru członka.

Nie istnieją żadne ogólnodostępne bezpieczne metody powiększania penisa.
Możliwe jest leczenie zabiegowe/ chirurgiczne lub farmakologiczne, ale w tych wyjątkowych sytuacjach, kiedy rozmiar członka jest efektem choroby (np. zaburzeń hormonalnych).

Pozdrawiam!

Z medycznego punktu widzenia nie istnieje żadna terapia farmakologiczna, której efektem miałoby być uzyskanie wydłużenia prącia. Wspomaganie sie Penidrolem max czy innym suplementem nie przyniesienie pożądanego przez Pana rezultatu w postawi wydłużenia członka