Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 7 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy tabletki na powiększenie penisa nie wywołują skutków ubocznych i są bezpieczne?

Chciałbym poznać opinię ekspertów o tabletkach na powiększanie penisa. Jestem niezadowolony ze swojego rozmiaru. Czytałem o tabletkach które mają w 100% naturalny skład, nie wywołują skutków ubocznych i powiększają i 2-3 cm w ciągu miesiąca. Tyle by mi wystarczyło. Jednak nie chcę ryzykować jeśli to niebezpieczne. Czy takie tabletki naprawdę są skuteczne? Czy nie wywołują skutków ubocznych i są bezpieczne?
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Nie istnieją preparaty powiększające penisa. Gdyby istniały, wielu mężczyzn nie mogłoby się powstrzymać i wyhodowaliby sobie prącia tak duże, że uniemożliwiające współżycie.
Występowanie zbyt małego penisa zdarza się naprawdę rzadko. Jeśli wielkość pana prącia pana niepokoi, proszę się udać do urologa. Jeśli stwierdzi on, że członek ma normalne rozmiary, a pan nadal będzie miał z tego powodu kompleksy, proszę podjąć psychoterapię.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy