Skuteczny sposób na powiększenie penisa

witam czy jest skuteczny sposób na powiększenie penisa np tabletkami lub zelami mam w wzwodzie 13cm czy to nie za mało

Dzień dobry!

Nie, nie istnieją ogólnodostępne i bezpieczne metody powiększania członka.
Możliwe jest leczenie farmakologiczne lub zabiegowe, zaleca się je jednak jedynie niewielkiej grupie mężczyzn, u których nieprzeciętnie mały rozmiar prącia wynika np. z zaburzeń hormonalnych, tzw. mikropenis itp.
Pan najprawdopodobniej jest mężczyzną całkowicie zdrowym, a rozmiar penisa jest przeciętny i prawidłowy dla dorosłego mężczyzny.

Pozdrawiam!