Czy są leki wspomagające odbudowę uszkodzonych neuronów po pęknięciu tętniaka?

Witam mam pytanie czy są jakieś specyfiki wspomagaące odbudowę uszkodzonych neuronów po pęknięciu tętniaka i wylewie krwize skutkiem niedowładu połowicznego lewostronnego.

Witam!
Wszystko zależy ile czasu upłynęło od incydentu. Gwarancji działania nie ma. Można zastosować Cerebrolysin we wlewach kroplówkowych, Nootropil także w kroplówkach lub Gliatylinę w tabletkach lub ampułkach (aktualnie dostępna we Włoszech). Gwarancji działania w zasadzie nie ma - tkanka nerwowa "odbudowuje się" w zasadzie glejem?
Łączę wyrazy szacunku
W. Łuczkowski.