Jakie leki zastosować po zaczadzeniu?

Witam mam 22 lata i jestem po wypadku ,6 miesięcy temu uległam wypadkowi zaczadzeniu. Zostały mi przepisany lek neutropil. Niedawno sama kupiłam w aptece lek bez recepty na wzmocnienie koncentracji. Niestety nie widzę postępów. Byłam również u neurologa , który stwierdził ,że są zmiany w mózgu ,ponieważ spędziłam tam dużo czasu ,dlatego proces będzie trwał dłużej .Fizycznie jestem zdrowa . Piszę z pytaniem co mogę robić by koncentracja i pamięć się wzmocniła czy zastosować również inne leki .

Witam!
Stosuje się Nootropil w dużych dawkach; można Cerebrolysin we wlewach kroplowych; można Gliatylinę (dostępna tylko we Włoszech) i wiele innych. Działanie tych specyfików nie jest do końca potwierdzone. Osobiście najlepsze efekty uzyskiwałem u moich pacjentów po cerebrolysinie w kroplówkach (20 wlewów dożylnych). A może zaczekać, jest Pani młoda, może organizm sam sobie poradzi.
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.