Czy odpowiednia dieta mogłaby poprawić jej kondycję umysłową?

Dzień dobry, bardzo proszę o porady dotyczące diety u osób chorych na alzheimera. Mam w rodzinie kobietę w wieku 76 lat, która leczy się farmakologicznie, a dodatkowo staramy się ćwiczyć z nią koncentrację i pamięć. Chciałabym jednak poradzić się na temat tego, czy odpowiednia dieta mogłaby nieco poprawić jej kondycję umysłową. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Dieta p/miażdzycowa - unikanie tłuszczów zwierzęcych (śródziemnomorska) suplementacja preparatami dr Ratha oraz Quinomit w dużych dawkach ( preparat dr Enzmanna) można podawać cerebrolizynę im

Dieta powinna być urozmaicona i dostosowana indywidualnie, przyda się porada dietetyka. W aptekach można kupić suplementy diety, które są dedykowane dla osób z ch.Alzheimera, mają działanie wspierające,poprawiają ogólną kondycję pacjenta. Warto je dołączyć do diety, proszę pytać o Nutridrink Souvenaid.