Czy seks w czasie miesiączki jest bezpieczny?

Współżyłem z dziewczyną w czasie miesiączki. Miesiączka zaczęła się 2 dni wcześniej niż powinna. Gdy uprawialiśmy seks to się skończyła na drugi dzień. Wynika z tego, że rozpoczęła się 2 dni przed czasem i trwała tylko 3dni proszę o napisanie dlaczego tak się stało i czy możliwa jest tu ciąża

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Może zdarzyć się ,że co jakiś czas miesiączka ma odmienny przebieg. Przyczyną takiego stanu rzeczy mogą być m.in. stres, duży wysiłek fizyczny, intensywne odchudzanie. Jednak jednorazowy epizod krótkiej miesiączki może nie mieć uchwytnej przyczyny.
Po około 2 tygodniach od stosunku proponuję wykonanie testu ciążowego.
Gdyby kolejne miesiączki budziły niepokój wskazana będzie konsultacja ginekologiczna.
Pozdrawiam