Czy silne krwawienie oznacza ciążę pozamaciczną?

Witam. W 6 tygodniu ciąży dostałam silnego krwawienia bez skrzepów. Byłam u lekarza i powiedział, że jest po poronienie lub ciaza pozamaciczna. Skierował mnie na bhcg. Pierwsze wynosiło 1452,0 A drugi wynik jest znacznie mniejszy. Krwawienie miałam tylko 4 dni. Czy to oznacza poronienie czy faktycznie ciążę pozamaciczna?

Lek. Michał Lenard

Bardziej prawdopodobne jest poronienie, ale pewnej odpowiedzi może udzielić Pani ginekolog po osobistym zbadaniu i zinterpretowaniu wyników badań. Pozdrawiam!