Czy siniak i pogrubienie mięśnia może być komplikacją po operacji przepukliny pachwinowej?

Witam Jestem po operacji przepukliny pachwinowej prawej prawie 2 miesiące, wszystko wygoiło sie dobrze,lecz po operacji zauważyłam na udzie po tej stronie od wewnątrz pogrubienie mięśnia przywodziciela, następnie pojawił się troche wyżej siniak. Konsultowałam z lekarzem prowadzącym, wykonał usg twierdził ze to mięsień i wszystko jest dobrze.Niepokoi mnie gdyż jest to dobrze widoczne i czy to powikłanie po operacji czy jakas poważniejsza choroba?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli coś Panią niepokoi proponuje udać się na konsultacje do innego chirurga