Czy skonsultować te krostki z dermatologiem?

Syn (15mies)od 3 tyg ma białe krostki na lewym ramieniu, potem pokazały się na lewym kolanie. Dermatolog najpierw stwierdził alergie a potem liszaj jednostronny - dostaliśmy maść hydrokortyzon (3dzien smarowanie) mam wrażenie, że nie ma poprawy a kostek jest coraz więcej.. Czy powinnam skonsultować z innym lekarzem, dermatologiem, alergologiem? Czy za wcześnie aby maść zadziałała I jeszcze poczekać?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.