Czy skrzepy mogą również sugerować mięśniaki?

endokrynolog u którego byłam stwierdził że guzki 4mm x 2mm,oraz 3,5mm x 2,2mm, torbiele i powiększone węzły chłonne nie wymagają ingerencji a jedynie obserwacji. A ja nadal odczuwam wszelkie dolegliwości i nie wiem co dalej..:( Czy skrzepy mogą również sugerować mięśniaki..? Czy lekarz powinien mi zlecić badanie poziomu hormonów..? Proszę o pomoc, ponieważ nie mam pojęcia co robić dalej.. :( Niestety ilość znaków nie pozwala tutaj dokładnie opisać mojego problemu.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis objawów jest niespójny. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.