Czy śluz może oznaczać czop?

Witam jestem w 39 4 tygodniu ciazy do terminu zostaly mi 3 dni. Dzisiaj rano po pobycie w toalecie zobaczylam na bieliznie jakis sluz byl on bezbarwny puzniej tak okolo 3/4 godzin puzniej znowu bylo troche tego sluzu ale od tamtej pory go Nie ma.. Czy to mogl byc czop? Nie byl za gesty poprostu Sam sluz bez zadnego koloru ani zabarwienia. Dziekuje za odpowiedzi

Lek. Tomasz Budlewski

W tego typu przypadkach nalezy zgłosić się do lekarza ginekologa aby po badaniu moc ocenić w bezpośrednim badaniu