Gęsty śluz z pochwy w 12. tygodniu ciąży

Witam! Jestem w 12 tygodniu pierwszej ciąży. Od kilku dni podczas wizyt w toalecie zauwazam, ze co pare godzin pojawia sie bardzo gesty, lepki sluz, przypominajacy galaretke. Sumujac bylo tego okolo lyzeczki. Czy moze to byc czop sluzowy? Wizyte u lekarza prowadzacego mam dopiero za tydzien. Nie bardzo wiem co mam robic w tej sytuacji. Strasznie sie martwię, dlatego prosze o poradę.

Renata GrzechociĹska

Jeśli nie występuje krwawienie nie obawiałabym się takich zmian, niemniej jednak należy to skonsultować z ginekologiem.