Czy spadek poziomu glukozy przy nadczynności w ciąży jest normalny?

Witam jestem w ciąży 33 tydzień. Choruje na nadczynność tarczycy miałam badany poziom glukozy przy standardowym badaniu .Wynik glukoza 69.94 mg/dl wartość ref.70-99.Glukoza po 2 h 120.56 mg/dl.Po jakimś czasie zaslablam( po ok miesiąca od badania) i lekarz zlecił mi między innymi zbadanie ponowne poziomu glukozy wynik spadł mi do 62.71 wartość ref.70-99.Mam pytanie czy to jest normalne że przy nadczynności może tak spaść glukoza .Czy to wogole nie jest z tym związane.

Lek. Tomasz Budlewski

jakie sa przyjmowane leki na nadczynnośc odecnie i jaki jest poziom tsh? konieczna dalsza diagnostyka.