Czy spóźniający się okres może być wynikiem antybiotykoterapii?

Witam. Spóźnia mi się 15 dzień okres. Zrobiłam 4 testy (rozne) i wszystkie wyszły negatywnie. W tym miesiącu miałam zapalenie oskrzeli, gdzie brałam antybiotyk (zinat), następnie miałam zapalenie krtani i tu dostałam już zastrzyki (lincocin). Odkąd powinien zacząć się okres mam ciągle bóle w podbrzuszu.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Brak miesiączki może być spowodowany Pani stanem ale mimo wszystko warto skontrolować to u lekarza - ginekologa.