Spóźniający się okres, obolałe piersi i ból brzucha

Witam, mam regularnie okres co 28 dni, ostatnia miesiączkę miałam 17 kwietnia, wiec następną powinnam dostać 15 maja. Dziś jest 26, a okres nadal mi się spóźnia, jestem zaniepokojona, ponieważ wykonałam 3 testy ciążowe wyszły mi negatywne i nie wiem co mi możne dolegać. Oprócz tego mam obolałe piersi i 5 dni temu bolał mnie brzuch jak na okres ale jednak nie dostałam. Miesiąc temu byłam u ginekologa i było wszystko ok. Proszę o pomoc

Witam. W tym przypadku ciąża jest mało prawdopodobna. Opóźnianie się okresu może wiązać się z zaburzeniami hormonalnymi, stresem, zmianą diety czy infekcją.