Czy środek nawilżający może zbierać się tuż przy końcu prezerwatywy?

Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy środek nawilżający może zbierać się tuż przy końcu prezerwatywy (przy włosach łonowych) i czy ta substancja może wypłynać z prezertwatywy i czy ma białą konsystencje ? Z góry dziękuje za szybką odpowiedź.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Środek nawilżający może zbierać się w końcowej części prezerwatywy, substancja ta może wpłynąć z prezerwatywy i może mieć białą konsystencję.