Czy stan zapalny może być wywołany nadżerką?

Witam . Z wyniku z wycinka wyszło mi cervicitis chronica oraz erioso glandularis partii epidermista wiem że to nadżerka gruczołowa tylko martwi mnie ten stan zapalny . Może on być wywołany ta nadżerka? Proszę o odpowiedź

Lek. Michał Lenard

Wynik badania może być spowodowany nadżerką, ale powinien być zinterpretowany przez ginekologa, który będzie mógł dodatkowo Panią zbadać. Pozdrawiam!