Czy stosować dalej, czy wrócić do innych tabletek?

Zmieniłam tabletki Belara na plastry Evra, ponieważ zanikała mi miesiączka i miewałam plamienia pod koniec dni płodnych. Pierwszy plaster nakleiłam, jak miałam plamienia, ale tak jak pisałam zanikł mi okres. Miejsce w którym go nakleiłam bardzo mnie siedziało praktycznie cały tydzień, po odklejeniu cały dzień było widać zaczerwienienie, drugi nakleiłam na pośladek i to samo swędzi strasznie, a przy okazji nie za dobrze się trzyma, poprzedni tak samo się trochę odklejał. Czy stosować dalej, czy wrócić do innych tabletek czy co mam robić ?

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje na reakcje alergiczna miejscowa proszę
Koniecznie udac się do lekarza rodzinnego i ginekologa celem modyfikacji leczenia