Czy stosowanie kremów z retinolem na twarz jest przeciwwskazaniem?

Witam, Czy stosowanie kremów z retinolem na twarz jest przeciwwskazaniem do wykonywania zabiegu depilacji laserowej na innych częściach ciała, na których nie stosujemy tych kremów (np pachy, bikini)?

Dzień dobry,

Stosowanie preparatów z retinolem w miejscach innych niż to poddawane laseroterapi nie jest przeciwwskazaniem.

Pozdrawiam serdecznie

Justyna Sobczyńska

Flawless skin