Czy stosując leki przeciwzakrzepowe można stosować tabletki hormonalne?

Od tygodnia jestem mało chodząca, mam zapalenie ścięgna achillesa, płyny w kaletce. Dostałam Trosicam p/zapalnie, p/bolowo poltram oparty na paracetamolu, vessel due - p/zakrzepowo oraz venoruton i acard. W zaleleciach mam wykonywać ćwiczenia stopy, rollowanie łydki. Zaznaczę tutaj, że stosuję leczniczo antykoncepcje doustną Dorin. Czy mimo leków p/zakrzepowych, ćwiczeń muszę rezygnować z tabletek hormonalnych? Ze wzgledu na stan mojej cery nie chciałabym rezygnować. Proszę o szybką porade.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje kierowac się zaleceniami lekarza badającego . Jeżeli nie byłoby to konieczne lekarz nie zalegałby tego odstawienia