Czy stres może powodować bóle brzucha?

Zly stan psychiczny mimo dlugoterminowego leczenia u psychiatry i psychologa.pytanie Czy stres może powodować bole brzucha?

Witam tak stres może powodować ból brzucha. Jeśli leczy się Pan już długo psychiatrycznie i psychologicznie proszę porozmawiać o tym co się z Panem dzieje ze swoim psychologiem, który już trochę Pana zna, może przyczyna leży w problemach o których jeszcze nie rozmawialiście. Pozdrawiam.