Czy swędząca plama na szyi może mieć związek ze stosowaniem tabletek Vibin?

Witam, zaczęłam stosować tabletki antykoncepcyjne Vibin Mini, wzięłam już 4 tabletki. Dzisiaj rano wyszła mi na szyi .swędząca plama, teraz następna również na szyi. Czy to może być skutek uboczny tabletek ? Powinnam przestać je brać ?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze może być taka konieczność , proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego lub zlecającego powyzsze leki