Kiedy zażyć następną tabletkę Vibin Mini?

Witam ;)Zazywam tabletki antykoncepcyjne i zawszę biorę o godzinie 19 , dzisiaj przez przypadek wzięłam o godzinie 10 rano ponieważ pomyliłam innymi tabletkami ktore równeiz zażywam .Około godziny 15 współzylam z chlopakiem . Moje pytanie czy jestem zabezpieczona , oraz kiedy powinnam zażyć następną tabletke ( biorę Vibin mini ) z góry dziękuje ;)

Lek. Marta Gryszkiewicz

Niestety nie da się odpowiedzieć na Pani pytanie, gdyż nie podała Pani ile czasu upłynęło od zażycia poprzedniej tabletki Vibin mini.