Zmiana godziny zażycia tabletki antykoncepcyjnej

Witam ;)Zazywam tabletki antykoncepcyjne i zawszę biorę o godzinie 19 , Wczoraj zazylam tabletkę jak zawsze o 19 a dzisiaj przez przypadek wzięłam o godzinie 10 rano ponieważ pomyliłam innymi tabletkami ktore równeiz zażywam .Około godziny 15 współzylam z chlopakiem . Moje pytanie czy jestem zabezpieczona , oraz kiedy powinnam zażyć następną tabletke ( biorę Vibin mini ) z góry dziękuje ;)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji mogło dojść do zmniejszenia ochrony przed ciążą. Wskazana jest niezwłoczna wizyta u specjalisty ginekologa.