Czy ta przerwa po 10 dniu brania progesteronu mogła powodować, że nie mogę zajść w ciążę?

Pytanie dotyczy dawkowania progesteronu. Od 8 miesięcy przyjmuję progesteton w dawce 2 razy po 100mg od 14 dnia cyklu przez 10 dni. Cykl trwa 27 dni. W 25 dniu cyklu miakamkolka razy delikatne krwawienie. Potem przychodziła miesiączka. Czy ta przerwa po 10 dniu brania mogła powodować, że nie mogę zajść w ciążę, a może nie powinnam jej robić, aż do wystąpienia krwawienia?

Lek. Tomasz Budlewski

wg zaleceń lekarza ginekologa prowadzącego proces diagnostyczno-lecznicy
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.