Czy krwawienie mogło być spowodowane nagłym spadkiem progesteronu?

Witam, zażywam Luteinę od 15 do 25 dnia cyklu. Od 3 dni biorę po dwie tabletki podjęzykowo, 4 dnia zapomniałam zażyć i 5 dnia pojawiło się plamienie, a po kilku godzinach lekkie krwawienie. Jest to 19 dzień cyklu. Następne dawki tego dnia przyjęłam prawidłowo i w porze wieczornej plamienie ustało. Czy mogło to być spowodowane nagłym spadkiem progesteronu i tego krwawienia nie mam zaliczać do miesiączki? Leczę się na PCOS, mam cykle stymulowane, dlatego tak ważne jest określenie dnia nowego cyklu. Rozumiem, że mam dalej zażywać Luteinę do 25 dc. i czekać na miesiączkę? Od pewnego czasu mam cykle po 27 dni. Bardzo proszę o poradę.

Nie, trudno powiedzieć czym było to spowodowane. proszę dalej stosować leczenie. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.