Plamienie przed miesiączką

Od ponad roku mam plamienie 7dni przed @. Cykle regularne 28 dni. staram się z mężem o 2 dziecko już 6 mcy i obawiam się, że przyczyna tkwi właśnie w plamieniach. Progesteron w normie 14 ng/ml, później 10 ng/pl. Prolaktyna (bez obciążenia) też w normie. W 1 ciążę zaszłam za 3 podejściem, wtedy też plamiłam ale tylko 1 do 2 dni. Biorę luteinę podjęzykowo od 16 do 25 dc. Ale raz pomaga raz nie. czy są wskazania do histeroskopii?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.