Czy tabletki Yasminelle mogły zaszkodzić we wczesnej ciąży?

prawdopodobnie doszło do zapłodnienia w tym dniu (2 listopad)zapomniałam tabletki dodam ze jeszcze prze 2 tyg je przyjmowałam .Po odstawieniu nie dostałam krwawienia wiec wykonałam test wyszedł pozytywny zrobiłam badanie z krwi bhcg 5999,5 poszłam do lekarza i stwierdził ciążę Który prawdopodobnie to tydz i czy bhcg jest w normie .Wielkość zarodka 5,23 mm załączone na zdk.A i czy tabletki antykoncepcyjne yasminelle gdyż takie przyjmowałam mogły wywołać jakieś zmiany i zaszkodzić dziecku ?

witam,
tabletki mogły powodowac utrudnione zagnieżdżenie zarodka, ale równie wpływać na jego rozwój.
Tego nie da się na razie przewidzieć
Proszę kontrolować ciążę USG, jest szansa że wszystko będzie w porządku