Czy tak długa miesiączka jest normalna?

Witam, jestem 3 miesiace po porodzir naturalnym. 18 wrzesnia dostalam okres i zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne (sidretelle 20 - ze wzgledu na zanik i nie odnowienie sie pokarmu nie karmie piersia) Okres trwa juz 14 dni czy to normalne ze az tak sie wydluzs czas trwania miesiaczkiM Wszystkie badania krwi wyszly prawidlowe a USG po porodzie mam 23 pazdziernika. Tabletki antykoncepcyjne (dokladnie te same) bralam przed zajsciem w ciaze i je odstawialam. Pytalam swojej lekarki i powiedziala ze mozna do nich wrocic jesli chce stosowac tabletki. Prosze o odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ponowna wizyta u ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.