Czy taki poziom homocysteiny jest zagrożeniem dla ciąży?

Beataina (TMG) w ciąży Mam wysoką homocysteinę 15.4; być może jestem w ciąży (za wcześnie na test), dotychczas brałam TMG 1000 (1 mg) aby obniżyć poziom homocysteiny, czy mogę ją zażywać nadal? Czy taki poziom homocysteiny jest zagrozeniem dla ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie oznaczyć poziom bet hcg i koniecznie udacsie do lekarza ginekologa i prowadzącego dotychczasowe leczenie