Czy takie schorzenie może być przeciwwskazaniem do porodu naturalnego?

Witam, Urodziłam się z wrodzonym zwichnięciem prawego stawu biodrowego (luxatio coxae cong. dex). Została zastosowana repozycja bezoperacyjna stawu prawego, gips typu żabka ok.pol roku (27 lat temu). Do tej pory nie było żadnych komplikacji. Obecnie jestem w pierwszej ciąży a moje pytanie brzmi, czy takie schorzenie może byc przeciwskazaniem do porodu naturalnego? Dziękuję za odpowiedź.

Dobry Wieczór,
Ponieważ przebyte schorzenie może powodować trudności z odwiedzeniem kończyny może to utrudnić poród drogami natury.
Proponuje konsultację u ortopedy celem oceny stawu biodrowego.
Pozdrawiam.