Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 1 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy takie wyniki mogą zdyskwalifikować mnie z zabiegu powiększania piersi?

Witam , za tydzień mam operacje plastyczna piersi , wczoraj zrobiłam badania :HCT (35,1) MCHC(37,6) INR (1,35) i wskaźnik protrombinowy 77,9 . Czy takie wyniki mogą zdyskwalifikować mnie z zabiegu ?Bardzo sie denerwuje , proszę o szybka odpowiedz .
KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu

Najważniejsze informacje o implantach zębowych

Dr Anna Grabowska mówi o tym, kiedy można założyć implanty i w jaki sposób o nie dbać. Implanty zębowe są bardziej wytrzymałe niż zęby naturalne, integrują się z kością. Z filmu dowiesz się również, czy trzeba je wymieniać, jeśli mamy implanty wiele lat.

Szanowna Pani
Proszę to skonsultować z lekarzem, który będzie Panią operował przecież on z Panią jest w powinien być dobrym kontakcie, ale chcę Pani powiedzieć że zawsze przed operacją proszę Pacjentki o przynajmniej o przesłanie skanów wyników badań aby upewnić się czy mogą być jakiekolwiek nieprawidłowości.
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej

Specjalista w dziedzinie chirurgii. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii onkologicznej. Pionier w dziedzinie stosowania implantów u pacjentów onkologicznych. Laureat licznych nagród za osiągnięcia naukowe, m.in. Luminatus 2015, Polski Wynalazek 2014 - BioImplant, złoty medal Międzynarodowych Targów Wynalazczości oraz medal Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Francji Concours Lepin.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy