Czy takie wyniki mogą zdyskwalifikować mnie z zabiegu powiększania piersi?

Witam , za tydzień mam operacje plastyczna piersi , wczoraj zrobiłam badania :HCT (35,1) MCHC(37,6) INR (1,35) i wskaźnik protrombinowy 77,9 . Czy takie wyniki mogą zdyskwalifikować mnie z zabiegu ?Bardzo sie denerwuje , proszę o szybka odpowiedz .

Nie podała Pani norm obowiązujących w laboratorium; generalnie INR powyżej normy dyskwalifikuje od planowej operacji, ale należy ustalić ostateczny tor postępowania z chirurgiem, który ma Panią operować.

Szanowna Pani
Proszę to skonsultować z lekarzem, który będzie Panią operował przecież on z Panią jest w powinien być dobrym kontakcie, ale chcę Pani powiedzieć że zawsze przed operacją proszę Pacjentki o przynajmniej o przesłanie skanów wyników badań aby upewnić się czy mogą być jakiekolwiek nieprawidłowości.
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej