Czy takie wyniki po usunięciu polipa mogą wskazywać na raka?

Witam, mialam usuwanego polipa i dostslam wynik "polipowste fragmenty endometrium o budowie cew gruczolowych jak w fazie wzrostu ze slabo wyrazona przemiana rzekodoczesnowa podscieluska" mam 41 lat w wizyte u lekarza w styczniu. Urodzilam dwojke dzieci przez cc. Prosze o uspokojenue ze to nie rak

Lek. Tomasz Budlewski

A którego dni cyklu pobrano materiał
Do badania ? Sadze ze konieczna wizyta wcześniej, a jakie były/są objawy?