Czy te badania tarczycowe mają związek z tymi objawami?

Witam, zrobiłam badania tarczycowe. TSH i hormony są w normie, jednak anty TPO jest na poziomie 173 (norma 0,00 - 34,00) a anty TG na poziomie 504 (norma 0,00 - 115,00). Mam nadtępujące objawy dodatkowe: depresja, zmęczenie, wypryski na brodzie i żuchwie, przetłuszczającą się skórę głowy, puchnące stopy, wypadające i łamliwe włosy, nadwaga pomimo nie jedzenia dużo, bóle stawów i pleców.

Mgr Anna Pujanek Dietetyka, Leszno

Witam, wyniki sugerują autoagresję - konieczna jest wizyta u endokrynologa, a następnie, po postawieniu diagnozy, u dietetyka. Pozdrawiam