Czy te obiawy mogą sugerować wczesne objawy ciąży?

Witam, moja sytuacja wygląda tak, na ogól mam regularne miesiączki 26-28 dniowe, ostatnia miałam 27 marca, przewidywana kolejna 24 kwietnia. W dniu 2 kwietnia wspołzylam z nim raz z zabezpieczeniem, drugi raz bez ale nie skończył we mnie. Dzien wczesniej rowniez ale z zabezpieczeniem. Ostatnio dostalam infekcji, udalam sie do ginekologa, ten stwierdzil ze mam mala nadzerke, oraz zlecil mi badanie przezpochwowe poniewaz cos sie dzieje z prawym jajnikiem, ostatnio czesto sisiam w ciagu dnia. Mam strasznie duzo stresu ostatnio, boje sie takze ze moge byc w ciazy. Czy te obiajwy moga sugerowac wczesne objawy ciazy?

nie da się tego stwierdzic na podstawie tych objawów. trzeba poczekac i jesli miesiączka sie opózni zrobic test ciązowy,