Czy te wyniki są poprawne w tym czasie ciąży?

Witam . Jetsem pod koniec 4 tygodnia ciąży. Ze względu, że mam hiperandrogenizm zrobiłam badanie androgenów (nie mam wyniku) i progesteronu oraz HCG B. Progesteron wyszedł 9,800ng/ml HCG B 22.08 118,9 mlu /ml HCG B 25,08 354,50mlu /ml Czy te wyniki są poprawne w tym czasie ciąży? Dodam że na USG robionym nic nie widać oprócz zgrubienia.

Bez podania norm wyników dla poszczególnych hormonów (każde laboratorium z reguły ma inne) nikt Pani nie zinterpretuje podanych wyników badań. Proszę zawsze je podawać obok wyników. Oczywiście zakres norm musi obejmować odpowiedni okres ciąży.