Czy te wyniki wskazują na insulinoodporność?

Czy te wyniki świadczą o insulinoodporności: Krzywa glikemiczna - glukoza na czczo - 88 mg /dl Krzywa glikemiczna po obciążeniu 75 g - glukoza po 1 godz. - 87 mg/dl Krzywa glikemiczna po obciążeniu 75 g - glukoza po 2 godz. - 70 mg/dl Insulina w surowicy po 3 godz: 2.5 uu/ml Insulina w surowicy po 2 godz: 2.66 uu/ml Insulina w surowicy po 1 godz. 40.6 uu/ml LH-Leutropina - 4.85 mlu/ml Estradiol: 30.6 pg/ml Insulina w surowicy na czczo: 5.77 uu/ml

Lek. Tomasz Budlewski

jakie normy insuliny na czczo? wskazana wizyta u diabetologa i dalsze postępowanie diagnostyczno-terapeutyczne.