Czy ten automatyzm może być wynikiem guza mózgu?

Witam. Mój problem to robienie rzeczy automatycznie. Oczywiście kontroluję to co robię albo mówię, jednak mam wrażenie jakby mój mózg był na jakimś lekkim automacie. Nie jest to nie wiadomo jak nasilone, jednak trochę mnie to martwi. I tu pojawia się główne pytanie: czy ten automatyzm może być wynikiem guza mózgu? Pozdrawiam

Witam!
Dywaguje Pani opierając się na być może przypadkowych spostrzeżeniach. Do stwierdzenia guza mózgu w XXI wieku stosujemy nieco nowocześniejsze badania. Wskazane badania obrazowe głowy (TK lub RM), badanie markerów, EEG.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.